XML Feed

V našom obchode umožňujeme možnosť nákupu prostredníctvom zjednodušeného systému XML FEED, čo je jednoduchý spôsob, vďaka ktorému môžete prepojiť Váš e-shop s naším obchodom. Vďaka tomuto systému, jednoducho zistíte podrobné informácie o našich produktoch v elektronickej podobe.

Po správnej inštalácii Feedu, sa Vám zobrazia naše produkty na Vašom e-shope. Budete tak mať prehľad o všetkých našich produktoch a informáciách s nimi spojené, ako sú napr. skladová dostupnosť tovaru, podrobný popis produktu, cena a fotografie. Pozitívom XML Feedu je predovšetkým jeho aktuálnosť dát a informácie o produktoch, ktoré sa aktualizujú niekoľkokrát denne a tak máte stále aktuálny prehľad o všetkých našich produktoch, ktoré na e-shope ponúkame. Vy tak vďaka tomuto spoľahlivému systému, môžete dodať produkty s istotou svojim zákazníkom.

XML Feed Vám ušetrí veľa času s administratívou u Vami vybraných produktov. Pokiaľ budete mať záujem o systém XML FEED, prosím zaregistrujte sa a po prihlásení, budete mať osobnú kartu, kde budete mať FEEDY, v sekcii XML FEEDY.

 

Odporúčame Vám mierne obmeniť popisky produktov a tiež aby ste ponúkali tovar, pri ktorom je množstvo skladom vyššie ako 2ks, aby sa Vám nestalo, že tovar bude vypredaný skôr, ako zákazník objednávku vytvorí. Odporúčame aktualizovať systém XML FEED, aspoň 1x denne, pokiaľ máte možnosť nainštalovať automatickú aktualizáciu, odporúčame tento variant.

Pozitíva:

1/ Rýchly a jednoduchý spôsob zistenia skladovej dostupnosti, tento spôsob je možné aktualizovať aj niekoľkokrát denne

2/Možno rýchlo načítať veľké množstvo položiek naraz

3/Možnosť ponúknutia tovaru zákazníkovi, ktorý nie je ľahké na vkladanie nie je nutné ich mať skladom

banner
BaterieCentrum SK s.r.o
Bytčická 16
01001  Žilina
Slovenská Republika
IČO: 35 868 724
IČ DPH (DIČ): SK20211756825
Opýtajte sa na čokoľvek
phone+420 596 245 841
(Po-Pá 7:30 - 16 hod.)
Opýtajte sa
Čeština
cz
English
en
Hungarian
hu
Slovak
sk