O nás

Profil firmy

 

Spoločnosť Baterie Centrum, s.r.o. bola založená v roku 1996 so sídlom v Ostrave so zameraním na distribúciu batérií. Od roku 1999 začala vyrábať svoje vlastné značky u overených partnerských firmách v Číne, a to pod prísnou technickou kontrolou svojej kancelárie so sídlom v meste Ningbo a logistickým centrom v Ostrave, ktoré zaručuje zákazníkom dodanie v najkratšom možnom čase. Vďaka dynamickej prosperite, založenej na kvalite výrobkov a ich cenovej dostupnosti, a neustále sa zvyšujúcemu rastu rozmanitosti produktov uspokojujúcich širokú škálu zákazníkov, sa spoločnost zaraďuje medzi popredného výrobcu, dovozcu a distribútora batérií a svetelných zdrojov nielen v Českej Republike, ale svojim pôsobením sú dnes výrobky distribuované tiež do Nemecka, Francúzska, Poľska, Srbska, Macedónie, Maďarska a samozrejmosťou zostáva i Slovensko, na ktorého území firma disponuje svojim druhým sídlom.

 

 

Distribúcia

 

Predajná stratégia firmy je zameraná predovšetkým na veľkoobchod, ale i maloobchod. Medzi významnejšie obchodné reťazce, s ktorými spolupracuje, patria Penny Market, COOP, Merkury Market, Kaufland, Baumax, UNI Hobby, atď. Spolupráca s firmou Baterie Centrum, s.r.o. je záruka dobrého obchodu. Mimo dovozu a propagácii vlastných značiek BC Baterries, BC LUX a BC Trixline, jej produkty sa vyznačujú svojou spoľahlivosťou a jednoduchým spracovaním s osobitým designom. Spoločnost sa sústreďuje tiež na distribúciu spriatelených firiem ako je GP, Philips, Varta, či z oblasti batérií do načúvacích strojčekov tiež Panasonic, Rayovac, Duracell a Maxell.

 

 

Sortiment

 

Aktívny sortiment spoločnosti Baterie Centrum, s.r.o. je tvorený viac ako 700 položkami, ktoré prešli radom testovacích a meracích úkonov v autorizovaných zkušobniach. Okrem kompletného sortimentu spotrebných batérií sa firma špecializuje na produkty s úspornými LED zdrojmi a to predovšetkým žiarovkami, podhľadového svietidla, vstavaného svietidla  a to ako do interiéru, tak i do exteriéru. Svoju výrobu sústřeďuje tiež na úsporné a halogénové žiarovky, trubice, senzory, profesionálne svietidlá, čelovky, lampy a ďalšie doplnky, vrátane produktov pre deti.

banner
Baterie Centrum, s.r.o.
Říční 974/2
73932 Vratimov
Česká Republika
IČO: 25361848
IČ DPH (DIČ): CZ25361848
Opýtajte sa na čokoľvek
phone+420 596 245 841
(Po-Pá 7:30 - 16 hod.)
Opýtajte sa
Čeština
cz
English
en
Hungarian
hu
Slovak
sk